EXPO

Součástí konference je i doprovodná prodejní prezentace výrobků a služeb našich partnerů. 


Imaglee

Fantastické karty Imaglee (imaglí) pomáhají rozvíjet kreativitu, tříbit myšlení a pilovat komunikační dovednosti. Jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla. Zahrajete si s nimi klasické hry jako třeba pexeso a desítky originálních her od Imaglee, ke kterým můžete dle libosti přidávat vlastní pravidla. Karty Imaglee jsou tu pro všechny (od 7 let výše), kdo se rádi baví a zároveň i učí. 

https://www.imaglee.com/  


Mom4moms

Mom4moms je místem, kde maminky (i tatínci) najdou vše, co jim pomůže ulehčit jejich každodenní život a co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. Prostřednictvím našeho portálu můžete využívat služby jiných maminek nebo nabízet ty své a třeba tak přilepšit rodinnému rozpočtu, můžete nakupovat či prodávat zboží, sdílet zážitky, získávat informace či naopak svými zkušenostmi pomáhat jiným, scházet se, bavit se, chatovat a rozvíjet sebe i své ratolesti. 

https://www.mom4moms.cz/Muumi Baby 

ekologické plenky z Finska, informace a vzorky pro Vás

https://www.muumibaby.cz/ 


Albi
Kouzelné čtení, dětské hry Kvído, krásné diáře, designové doplňky.
https://www.albi.cz/ Zuzana Stosic Prediger 
Jsem kouč, mentor, business developer. Mojí vášní je umožnit druhým být úspěšnější  a spokojenější. Chcete udělat změnu, rozhodnutí, posunout se dál, něco vyřešit? Přijďte a slibuji, že odejdete s plánem, který Vás posune blíž k tomu, co právě teď potřebujete.  

https://www.coachforsuccess.org 


Institut Re:Life 

Re:Life je psychologicko-poradenský institut zaměřený na problematiku nadužívání digitálních technologií.Ty by měly být dobrým sluhou a ne špatným pánem. Naším cílem je vzdělávat děti i dospělé ve zdravém a odpovědném užívání digitálních technologií. Poskytuje psychologické a psychoterapeutické poradenství, kurzy a semináře pro veřejnost, školy, rodiče i jejich děti. Re:Life je jediný specializovaný institut v Evropě založený v roce 2016. 

https://www.re-life.cz/MontessoriHracky.cz 

MontessoriHracky.cz představují Montessori pomůcky a hračky, které mají smysl. 

Můžete si zblízka prohlédnout a vyzkoušet práci s klasickými Montessori pomůckami, dozvědět se, jak se vyrábí a jak vypadají hračky z kaučukového dřeva, nebo poznat hračky, které rozvíjejí dětskou kreativitu, dovednosti a díky kterým mohou děti snáze poznat svět.Firma již několik let distribuuje do České republiky Montessori pomůcky a produkty firem Safari Ltd. a PlanToys. V minulých letech k těmto značkám přibyly značky Small Foot, Goki, Learning Resources a tento rok Magpad a The Purple Cow.

https://www.montessorihracky.cz/ 


ProMaminky.cz

Protože samy dobře víme, jak děti rychle rostou, vytvořily jsme kolekci rostoucího oblečení, které vám vydrží - tepláky, mikiny, body, a mnoho dalšího. Některé kousky jsou ušité z CERTIFIKOVANÉ BIOBAVLNY (GOTS - Global Organic Textile Standard, Oeko-Tex-Standard 100), jiné z kvalitní bavlny, teplákoviny. Vše je ušito s láskou v ČR. :)

https://www.promaminky.cz/eshop


Ostrov objevů 

Ostrov objevů je unikátní český program pro děti, který si na základě různorodých multismyslových aktivit klade za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte. Naše kurzy vychází z poznatků, že pro dítě je klíčový jeho rozvoj mezi narozením a šestým rokem, tzv. "windows of opportunity", a také že učení něčeho nového probíhá nejintenzivněji při zapojení všech smyslů.  Spolu s dětmi a jejich rodiči objevujeme svět všemi smysly. Věříme, že objevování světa může představovat i velkou radost. Děti aktivně vedeme a ukazujeme jim souvislosti.

https://www.univerzitaprobatolata.cz/


Mamiee

Jsme česká firma, která vyrábí pomůcky a hry s vlastním designem Mamiee a zároveň u nás najdete kvalitní didaktické hry a hračky, které jsou pro děti smysluplné. Naši nabídku vybíráme pečlivě i s ohledem na děti se poruchami soustředění a hyperaktivitou (ADD, ADHD). Nabízíme unikátní plánovací magnetické tabule a magnety a smysluplné hry a pomůcky, které vzdělávají a podporují rozvoj dětí. Jsme zároveň výhradním distributorem firmy eeBoo Co., která nabízí zajímavé společenské hry, které zpracovávají vzdělávací témata novým pohledem, ať už to jsou vzdělávací hry zaměřené na matematiku, výuku angličtiny nebo podporu komunikačních dovedností. Zároveň u nás najdete značky, které pro vyhledáváme po celém světě.

https://www.mamiee.cz/


Štěpánka Čápová 

Děti a zdravá strava? Jde to dohromady? Jak pracovat na tom, aby naše děti jedly zdravě a ještě k tomu rády, to je téma, nad které se s vámi podívá výživová poradkyně a nadšená kuchtička Štěpánka Čápová. Štěpánka pracuje jako poradkyně a koučka pro ženy, dělá kurzy vaření pro dospělé i děti a ve školách praktické projektové dny zdravé výživy. 

https://www.stepankacapova.cz/ 


PlayWisely® 

PlayWisely® představuje podnětnou zážitkovou hru, která podporuje optimální rozvoj hrubé motoriky a mozku dítěte v čase kritického období formování nervových drah od 4 měsíců do 5 let a pomáhá tak zvýšit efektivitu jeho pozdějšího vzdělávání.  

https://www.playwisely.cz/
.